ProcureFeed
US and EU government contract opportunities, in one feed

Public tenders and contracts in Hungary

32 notices indexed

Live and recent public procurement notices for Hungary, updated automatically from official sources.

Get these by email

A free weekly digest of new procurement notices for Hungary. No account needed.

NoticeDeadlineValue
Hungary – Chemical toilets – Illemhely beszerzés Budapest, Népliget területére2026-10-08
Hungary – Construction work – SOE "C" épület átalakítása és bővítése2026-10-06
Hungary – Construction work for electricity power lines – Pongrácz úti trolibusz-járműtelep kors2026-10-05
Hungary – Engineering design services – Egri elkerülő út eng. és kiviteli tervek készítése2026-10-01
Hungary – Electricity – Rövidtávú villamosenergia beszerzése 2028.2026-09-30
Hungary – Airport Surveillance System (SUR) – Passzív MSPSR rendszer telepítése2026-09-30
Hungary – Network infrastructure – Palo Alto NGFW/Cortex XDR licenc megújítás (1686)2026-09-30
Hungary – Services related to the oil and gas industry – Kútmunkálat felügyeleti szolgáltatás 3 2026-09-30600.0m EUR
Hungary – Road-maintenance works – Keretmegállapodás útkarbantartás2026-09-30
Hungary – Electricity – Hosszútávú villamosenergia beszerzése 2028.2026-09-30
Hungary – Catheters – Elektrofiziológiai eszközök beszerzése II.2026-09-30
Hungary – Oil country tubular goods – Termelő-, toldó és vastagfalú cső beszerzése 20262026-09-28480.0m EUR
Hungary – Library equipment – Interaktív könyvtár és levéltár kial. Szekszárdon2026-09-28
Hungary – Vascular prostheses – DEK-1676 Érprotézisek és érsebészeti fogyóanyagok2026-09-28
Hungary – Engineering design services – NyMJV TOP_PLUSZ-132_00014 Tervezési szolgáltatások2026-09-18
Hungary – Engineering design services – NyMJV TOP_PLUSZ-132_00012 Tervezési szolgáltatások2026-09-18
Hungary – Engineering design services – NyMJV TOP_PLUSZ-132_00013 Tervezési szolgáltatások2026-09-18
Hungary – Tramway platforms construction work – 56-56A villamosvonal peronok akadálymentesítése2026-09-17
Hungary – Vehicle-fleet management services – Gépjárműpark bérlete és flottaüzemeltetés (Démász)2026-09-07
Hungary – Electricity – Villamosenergia 2027 - BAKONYK. Zrt., FEJÉRVÍZ Zrt2.7bn EUR
Hungary – Multimedia equipment – A Zeneakadémia oktatástechnikai fejlesztése113.7m EUR
Hungary – Insurance services – Biztosítási szolgáltatások beszerzése3.0m EUR
Hungary – Motor vehicles – Járművek beszerzése adás-vétel keretében22.9m EUR
Hungary – Roadstone – Kőanyag szállítása Duna fenékküszöb megemelés kivi1.4bn EUR
Hungary – Systems support services – IT biztonsági és üzemeltetési licencek megújítása51.6m EUR
Hungary – Systems support services – Microsoft nagyvállalati licencek megújítása278.7m EUR
Hungary – Machine tools – Elektromos és akkumulátoros kisgépek bérlése
Hungary – Echo, ultrasound and doppler imaging equipment – Magas tudású kardiológiai uh és vizsg35.7m EUR
Hungary – Magnetic resonance imaging equipment – 1,5 Teslás MR berendezés vásárlása217.0m EUR
Hungary – Vehicle-fleet management services – Személy- és haszongépjármű flottaüzemeltetés 2026
Hungary – Railway-track construction materials and supplies – Nagyvasúti kitérőalkatrészek besze5.0bn EUR
Hungary – Medical equipments – Konyhatechnológiai eszközök beszerzése