ProcureFeed
US and EU government contract opportunities, in one feed

Public tenders and contracts in Poland

256 notices indexed

Live and recent public procurement notices for Poland, updated automatically from official sources.

Get these by email

A free weekly digest of new procurement notices for Poland. No account needed.

NoticeDeadlineValue
Poland – Ships – Zaprojektowanie budowa i wyposażenie specjalistycznego statku szkolno-badawczeg2026-11-17
Poland – Security services – Zakup usługi ochrony osób i mienia dla PGE Dystrybucja S.A.2026-10-14
Poland – Repair and maintenance services of cooler groups – Przeglądy, konserwacje i serwis klim2026-10-08
Poland – Construction work – "Przebudowa dostrzegalni przeciwpożarowej Ponik w Leśnictwie Dziadó2026-10-08
Poland – Bread products, fresh pastry goods and cakes – Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych2026-10-07
Poland – Miscellaneous food products – Dostawa sosów, zup, przypraw przetworzonych, kawy, herbat2026-10-07
Poland – Dairy products – Dostawa mleka i wyrobów mleczarskich realizowana do 25 Wojskowego Oddz2026-10-07
Poland – Deep-frozen products – Dostawa produktów głęboko mrożonych realizowana do 25 Wojskowego2026-10-07
Poland – Processed food products – Dostawa wyrobów garmażeryjnych realizowana do 25 Wojskowego O2026-10-07
Poland – Refuse and waste related services – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z ter2026-10-06
Poland – Digital mapping services – Opracowanie i weryfikacja integracji zasobów pzgik – skanowa2026-10-06
Poland – Banking and investment services – Udzielenie długoterminowego kredytu bankowego w kwoci2026-10-06
Poland – Spectrometers – Dostawa, montaż i uruchomienie fabrycznie nowego, kompletnego systemu a2026-10-05
Poland – Pharmaceutical products – Leki cytotoksyczne – 8 zadań2026-10-05
Poland – Intraocular lenses – Dostawa materiałów okulistycznych2026-10-052.6m EUR
Poland – Road construction works – ROZBUDOWA DROGI WOJEWÓDZKIEJ NR 424 NA ODCINKU GWOŹDZICE–ODRO2026-10-05
Poland – Repair and maintenance services of motor vehicles and associated equipment – Usługi w z2026-10-02
Poland – Cleaning services – Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywani2026-10-02
Poland – Medical consumables – Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego dla Pracowni Hemodyn2026-10-02
Poland – Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses) – Dostawa urządzeń laborat2026-10-02
Poland – Memory storage media – Rozbudowa przestrzeni dyskowej Zamawiającego w oparciu o dostawę2026-10-02
Poland – Services provided by bed and breakfast establishments – Usługa zakwaterowania i wyżywie2026-10-02
Poland – Plotters – „Dostawa wyposażenia pracowni kształcenia zawodowego w zakresie poligrafii i2026-10-0285.4k EUR
Poland – Building construction work – Przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania dwóch obiekt2026-10-02
Poland – Refuse and waste related services – Świadczenie usług w zakresie odbierania i zagospoda2026-10-02
Poland – Horticultural services – Usługa polegająca na utrzymaniu zieleni w pasach drogowych zna2026-10-01
Poland – Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses) – Zakup i dostawa 2 sztuk 2026-10-01
Poland – Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables – Dostawa rę2026-10-011.3m EUR
Poland – Engineering-design services for industrial process and production – Usługa wytworzenia 2026-10-01
Poland – Refuse and waste related services – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z tere2026-09-30
Poland – Software package and information systems – Wdrażanie i rozwój systemów teleinformatyczn2026-09-30
Poland – Dressing packs – 235/PN/2026- Dostawa wyrobów medycznych do terapii podciśnieniowego le2026-09-30
Poland – Engineering design services for the construction of civil engineering works – Wykonanie2026-09-3026.0k EUR
Poland – Pharmaceutical products – Dostawa leków stosowanych w programach lekowych onkologicznyc2026-09-30
Poland – Medical equipments – Dostawa zestawu laparoskopowego i lampy operacyjnej dwukopułowej2026-09-30
Poland – Refuse transport services – Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieru2026-09-30
Poland – Insurance services – Kompleksowe ubezpieczenie Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodn2026-09-30
Poland – Landfill-gas electricity generating plant construction work – Budowa źródła kogeneracyj2026-09-30
Poland – Construction work – Modernizacja i przebudowa dachów budynków Wojewódzkiego Szpitala Ze2026-09-30
Poland – Electric accumulators – Wyposażenie w systemy magazynowania energii elektrycznej żłobkó2026-09-30
Poland – Parks maintenance services – Usługa polegająca na utrzymaniu zieleni w parkach, zieleńc2026-09-30
Poland – Agricultural and horticultural products – Śruta sojowa minimum 46%2026-09-30
Poland – Construction work – Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych dla zadan2026-09-302.0m EUR
Poland – Prepared animal feeds for farm and other animals – Permeat serwatki2026-09-30
Poland – Prepared animal feeds for farm and other animals – Mieszanka mineralno-witaminowa KM (12026-09-30
Poland – Computer equipment and supplies – Dostawa sprzętu informatycznego w podziale na trzy cz2026-09-29
Poland – Laboratory reagents – Sukcesywna dostawa testów do diagnostyki molekularnej alergii wra2026-09-29438.4k EUR
Poland – Defibrillator – Zakup i dostawa 274 zestawów AED wraz z systemem lokalizacji GPS, waliz2026-09-29
Poland – Repair and maintenance services of rolling stock – Wykonanie naprawy zespołów napędowyc2026-09-293.0m EUR
Poland – Medical consumables – NZP.271.124.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego2026-09-29
Poland – Motor vehicles for the transport of goods – Dostawa fabrycznie nowej betonomieszarki or2026-09-29
Poland – Pharmaceutical products – Sukcesywne dostawy produktów leczniczych przeznaczonych do bi2026-09-29
Poland – Customer services – Umowa ramowa - postepowanie na usługi agencyjne sprzedaży energii e2026-09-29
Poland – Construction work – Modernizacja części Centrów Zdrowia Psychicznego na potrzeby 3 pomi2026-09-29
Poland – Construction work – BZP.271.77.2026 „Wsparcie rozwoju gospodarczego obszaru rewitalizac2026-09-29
Poland – Structural products – Dostawa kontenerów mieszkalnych i sanitarnych2026-09-29
Poland – Custom software development services – Usługa asysty utrzymaniowo-rozwojowej dla aplika2026-09-29
Poland – Data analysis services – Wdrożenie usługi doradczej w celu analizy działalności i optym2026-09-28840.0k EUR
Poland – Surgical gloves – Dostawy rękawic diagnostycznych i chirurgicznych jednorazowego użytku2026-09-28
Poland – Pharmaceutical products – DOSTAWA PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH ORAZ ALBUMINY2026-09-28
Poland – Natural gas – „Kompleksowa dostawa gazu ziemnego obejmująca sprzedaż i dystrybucję gazu2026-09-28
Poland – Firefighting vehicles – Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Dytmaró2026-09-28
Poland – Storage and warehousing services – Usługa magazynowania, konfekcjonowania, wysyłki i tr2026-09-28
Poland – Building construction work – Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z infrast2026-09-28
Poland – Network equipment – Zakup, dystrybucja i wymiana 32 przełączników agregujących i 192 pr2026-09-28
Poland – Construction work for water and sewage pipelines – Przebudowa sieci wodociągowej w ul. 2026-09-28
Poland – Refrigerating equipment – Zakup lodowiska mobilnego wraz z niezbędną infrastrukturą w G2026-09-28
Poland – Pharmaceutical products – Dostawa produktów leczniczych.2026-09-28
Poland – Snow-clearing services – Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Polkowice w sezonie 202026-09-28
Poland – Tree seeding – Dostawa i nasadzenia zieleni wysokiej - drzew na terenie miasta Gdańska 2026-09-28
Poland – Printing and delivery services – Druk kalendarzy promocyjnych na 2027 r.2026-09-28
Poland – Services provided by medical personnel – SZP/243-252/2026 Usługa pobierania, opracowani2026-09-28
Poland – Electricity, heating, solar and nuclear energy – Zakup energii elektrycznej do obiektów2026-09-28
Poland – Medical gases – DOSTAWA GAZÓW MEDYCZNYCH WAZ Z DZIERŻAWĄ BUTLI DLA MAZOWIECKIEGO SZPITA2026-09-28
Poland – Sorting and screening machines – Dostawa i uruchomienie mobilnego przesiewacza bębnoweg2026-09-28
Poland – Motor vehicles – DOSTAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH WIELOZADANIOWYCH WRAZ ZE SPECJALISTYCZN2026-09-28
Poland – Emergency vehicles – Zakup 2 szt. specjalistycznych karetek z napędem 4x4 dla Podkarpac2026-09-28
Poland – Computer control system – Dostawa w tym zaprojektowanie i wykonanie SPO i SIP na tereni2026-09-28
Poland – Ultrasonic unit – Zakup wraz z dostawą aparatów USG dla Wojewódzkiego Pogotowia Ratunko2026-09-28
Poland – Tree-cutting services – Interwencyjne prace związane z pielęgnacją i wycinką drzew oraz2026-09-28
Poland – Sewage-treatment plant construction work – Zaprojektowanie i budowa instalacji zwiększa2026-09-28
Poland – Snow-clearing services – Zimowe utrzymanie dróg, chodników i miejsc wyznaczonych na ter2026-09-28
Poland – Refuse and waste related services – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Pun2026-09-28
Poland – Insurance services – „KOMPLEKSOWE UBEZPIECZENIE MIENIA I ODPOWIEDZIALNOŚCI IPN”2026-09-28
Poland – Refuse and waste related services – Zagospodarowanie odpadów pochodzących z nielegalneg2026-09-285.1m EUR
Poland – Laboratory reagents – Dostawa odczynników na 35 000 oznaczeń i dzierżawa trzech analiza2026-09-24
Poland – IT services: consulting, software development, Internet and support – Zakup usługi wspa2026-09-23
Poland – Snow-clearing services – Zimowe utrzymanie dróg pozostających w zarządzie Gminy Wadowic2026-09-23
Poland – Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products – Doposażenie w urządzen2026-09-22
Poland – Sports goods and equipment – Zakup i dostawa sprzętu sportowego, odzieży sportowej i ob2026-09-211.1m EUR
Poland – Construction work – Zaprojektowanie (w zakresie branży srk) i kompleksowe wykonanie rob2026-09-21
Poland – Refuse and waste related services – „Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunaln2026-09-21
Poland – Construction work – Zaprojektowanie (w zakresie branży srk) i kompleksowe wykonanie rob2026-09-18
Poland – Insurance services – Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Powiatu Brzeskie2026-09-18
Poland – Overhaul and refurbishment work – Modernizacja komory nr 6 w zbiorniku wody czystej II 2026-09-18
Poland – Repair and maintenance services of compressors – Długoterminowa umowa serwisowa agregat2026-09-17
Poland – Wharf construction work – Przebudowa infrastruktury dostępu dla statków w Basenie V Por2026-09-17
Poland – Cardiac valve – Dostawy asortymentu jednorazowego dla Oddziału Kardiochirurgii na okres2026-09-17
Poland – Special-purpose road passenger-transport services – Świadczenie usług całodobowego tran2026-09-16
Poland – Maintenance and repair services related to specific parts of vehicles – Naprawa automat2026-09-16
Poland – Petroleum products, fuel, electricity and other sources of energy – Dostawa energii ele2026-09-16
Poland – Mammography devices – Dostawa i montaż cyfrowego aparatu mammograficznego wraz z adapta2026-09-16
Poland – Engineering design services – Opracowanie dokumentacji projektowej dla modernizacji dwó2026-09-16
Poland – Repair and maintenance services of X-ray equipment – SZP.281.68.2026 - Wymiana zespołu 2026-09-15
Poland – Building construction work – Budowa budynku Archiwum wraz ze Schronem przy ul. Hubskiej2026-09-1431.9m EUR
Poland – Office furniture – Zawarcie umowy ramowej na dostawę mebli biurowych2026-09-14
Poland – Pharmaceutical products – Dostawa opatrunków hemostatycznych – 2 zadania2026-09-14
Poland – Database services – ZAKUP SYSTEMU BIBLIOTECZNEGO DLA CENTRALI ORAZ ODDZIAŁÓW TERENOWYCH2026-09-14
Poland – Operating theatre devices and instruments – Aparat angiograficzny z wyposażeniem2026-09-14
Poland – Medical consumables – Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego i materiałów medycznych2026-09-14
Poland – Medical consumables – Dostawy cewników do litotrypsji wewnątrznaczyniowej (IVL) wraz z 2026-09-14
Poland – Special-purpose road passenger-transport services – Świadczenie usługi transportu sanit2026-09-14
Poland – Oscilloscopes – SZP/243-247/2026_Dostawa szybkiego oscyloskopu z pasmem 20-30GHz do bud2026-09-14
Poland – System management software package – Wyposażenie Serwerowni (DC) i Punktów Dystrybucyjn2026-09-14
Poland – Trailers – Dostawa zaplecza socjalnego typu „Mobilna Szatnia” na przyczepach na potrzeb2026-09-14
Poland – Generator units – Budowa spójnego systemu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w Mieście 2026-09-14
Poland – X-ray devices – DFP.271.140.2026.AB - Aparatura RTG z wyposażeniem ujęta w programie in2026-09-116.5m EUR
Poland – Promotional services – Kompleksowe zaplanowanie, przygotowanie, realizacja oraz monitor2026-09-11
Poland – Security services – Ochrona fizyczna i monitorowanie systemów bezpieczeństwa obiektów B2026-09-11
Poland – Construction work – Opracowanie dokumentacji i wykonanie robót budowlanych dla linii 112026-09-11
Poland – Passenger cars – Zakup i dostawa 4 samochodów o napędzie elektrycznym wraz ze stacjami 2026-09-11
Poland – Computer equipment and supplies – Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału SiMR .2026-09-10
Poland – Motion picture and video production services – Produkcja oraz emisja spotu reklamowego 2026-09-10647.5k EUR
Poland – X-ray devices – Zakup sprzętu i aparatury medycznej dla Oddziałów Szpitalnych oraz Blok2026-09-09
Poland – Construction project management services – Świadczenie usługi w zakresie pełnienia funk2026-09-09
Poland – Medical consumables – Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla Samodzielnego2026-09-09
Poland – Pharmaceutical products – NZP.271.135.2026 Dostawa produktów leczniczych – import docel2026-09-09
Poland – Petroleum and distillates – „Sukcesywna dostawa paliw płynnych - oleju napędowego na rz2026-09-09
Poland – Firefighting vehicles – Zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla Ochotnicz2026-09-09
Poland – Tomography devices – Zakup tomografu komputerowego z oprogramowaniem kardiologicznym wr2026-09-09
Poland – Pharmaceutical products – Dostawa produktów leczniczych2026-09-08
Poland – Construction work – Wykonanie robót budowlanych polegających na termomodernizacji wraz 2026-09-08
Poland – Repair and maintenance services of medical equipment – świadczenie usługi pełnego serwi2026-09-08
Poland – Refuse and waste related services – ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH O2026-09-08
Poland – Consultative engineering and construction services – Pełnienie funkcji Inżyniera Kontra2026-09-08
Poland – Refuse collection services – Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu2026-09-08
Poland – Software package and information systems – Zakup Asystenta Lekarza zintegrowanego z sys2026-09-08
Poland – Works for complete or part construction and civil engineering work – „Kompleksowa rewit2026-09-08
Poland – Cleaning and sanitation services – Świadczenie usług sprzątania i czynności pomocowych 2026-09-08
Poland – Refuse and waste related services – Usługa zagospodarowania polegająca na zbieraniu lub2026-09-07
Poland – Repair and maintenance services of rolling stock – REMONT TRAMWAJU TECHNICZNEGO TYPU KO2026-09-07
Poland – Furniture – Dostawa i montaż wyposażenia do aranżacji przestrzeni opiekuńczo-wychowawcz2026-09-07
Poland – Solar photovoltaic modules – "Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych w budynkach 2026-09-07
Poland – Desktop computer – Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania2026-09-07
Poland – Construction work – Modernizacja 4 łazienek/toalet w ramach Projektu grantowego pn. „ W2026-09-03
Poland – Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses) – Zakup i dostawa aparatur2026-09-0381.8k EUR
Poland – Medical equipments – 32/D/26 Dostawa sprzętu i aparatury medycznej część 12026-09-02
Poland – Furniture – Dostawa mebli: „Częstochowscy zawodowcy”, „Praktyczne kształcenie zawodowe 2026-08-31
Poland – Public road transport services – Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o u
Poland – Education and training services – Educational services (nursery, primary and secondary 4.0m EUR
Poland – Construction work for pipelines, communication and power lines, for highways, roads, ai
Poland – Road transport services – Transport uczniów z niepełnosprawnościami do przedszkoli, szk4.7m EUR
Poland – Repair and maintenance services of machinery – Modernizacja turbozespołu TG6 dla PGE En16.7m EUR
Poland – Forestry services – Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w latach 2025-2026 na10.9m EUR
Poland – Miscellaneous medical devices and products – Dostawa sprzętu do biopsji piersi oraz dzi1.4m EUR
Poland – Washing and dry-cleaning services – Kompleksowe usługi prania bielizny szpitalnej oraz 1.9m EUR
Poland – Antineoplastic agents – Dostawa środków przeciwnowotworowych, przeciwgrzybicznych środk366.6k EUR
Poland – Winter-maintenance vehicles – Dostawa dwóch sztuk fabrycznie nowych samochodów ciężarow3.4m EUR
Poland – Property management services of real estate on a fee or contract basis – Obsługa admini3.0m EUR
Poland – Computer equipment and supplies – Dostawa 2 serwerów i macierzy dyskowej dla Wojewódzki658.0k EUR
Poland – Medical equipments – Przetarg nieograniczony PN/35S/05/2026/KPO na dostawę elektroniczn2.6m EUR
Poland – Various medicinal products – Dostawa produktów leczniczych, leków do programów lekowych51.3m EUR
Poland – Dialysis solutions – 152/PN/2026 Dostawa zestawów oraz płynów substytucyjnych/dializacy533.0k EUR
Poland – Laboratory reagents – Dostawy asortymentu jednorazowego wraz z dzierżawą aparatów dla B21.1k EUR
Poland – Laboratory reagents – ODCZYNNIKI LABORATORYJNE Z DZIERŻAWĄ ANALIZATORA DO ROZDZIAŁU ELE312.4k EUR
Poland – Surgical implants – 35/26 – Dostawa soczewek, zestawów i akcesoriów wraz z użyczeniem a7.0m EUR
Poland – Construction work for buildings relating to law and order – Budowa budynku dla Sądu Rej99.8m EUR
Poland – Repair, maintenance and associated services related to marine and other equipment – Nap3.1m EUR
Poland – Catering services – Świadczenie usług żywieniowych dla pacjentów Powiatowego Centrum Zd
Poland – Advertising campaign services – WZP.262.48.2026.MC145.8k EUR
Poland – Repair and maintenance services of medical equipment – PRZEGLĄDY OKRESOWE SPRZĘTU MEDYC
Poland – Forestry services – Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnict
Poland – Security, fire-fighting, police and defence equipment – Dostawa umundurowania dla praco2.6m EUR
Poland – Office furniture – Zawarcie umowy ramowej na dostawę mebli biurowych
Poland – Anti-virus software package – Rozbudowa systemu antywirusowego i EDR ESECT Protect Ente193.1k EUR
Poland – Endoscopy, endosurgery devices – Dostawa wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistyczn337.7k EUR
Poland – Parenteral nutrition products – Zakup i sukcesywna dostawa produktów leczniczych: prepa2.5m EUR
Poland – Emergency vehicles – Zakup i dostawa 1 szt. ambulansu wraz z wyposażeniem dla Podkarpac684.7k EUR
Poland – Medical consumables – Dostawa artykułów do przeprowadzenia sterylizacji357.9k EUR
Poland – Refuse and waste related services – Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów z zamiesz
Poland – Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses) – Dostawa urządzeń laborat35.6k EUR
Poland – Repair and maintenance services of trucks – Usługa naprawy pojazdu VOLVO
Poland – Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables – Dostawa wy2.2m EUR
Poland – Medical practice services – Udzielanie świadczeń w zakresie nocnej i świątecznej opieki2.6m EUR
Poland – Pharmaceutical products – Dostawa produktów farmaceutycznych dla Szpitala Wojewódzkiego558.6k EUR
Poland – Miscellaneous medical devices and products – Sprzedaż wraz z dostarczeniem zestawu fant
Poland – Diesel oil – Sukcesywne dostawy paliwa przez okres 12 miesięcy dla spółki Podlaska Komu13.7m EUR
Poland – Miscellaneous medical devices and products – PN-24/26 Dostawa skanera preparatów patomo1.5m EUR
Poland – Miscellaneous furniture and equipment – Dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego d
Poland – Pharmaceutical products – Dostawy leków i wyrobów medycznych - znak sprawy: Z/47/PN/265.7m EUR
Poland – Cleaning services – Utrzymanie czystości wewnątrz budynków oraz sprzątanie terenu zewnę1.7m EUR
Poland – Repair and maintenance services of medical equipment – Zakup pełnej pogwarancyjnej obsł1.0m EUR
Poland – Air filters – Dostawa fabrycznie nowych filtrów, wkładów filtracyjnych, elementów ekspl4.5m EUR
Poland – Medical consumables – Dostawa materiałów opatrunkowych1.0m EUR
Poland – Hire of buses and coaches with driver – Kolejowa komunikacja autobusowa na odcinku Opol1.3m EUR
Poland – Electricity distribution and control apparatus – Wdrożenie technologii cyfrowej w stacj6.2m EUR
Poland – Repair and maintenance services of cars – Serwis i naprawy samochodów służbowych będący1.3m EUR
Poland – Construction work – Zaprojektowanie i przeprowadzenie likwidacji Miejsc Poboru Opłat zl4.5m EUR
Poland – Construction work – Wykonanie robót ogólnobudowlanych niemożliwych do zaplanowania w za174.8k EUR
Poland – Medical consumables – Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego jednorazowego użytku1.1m EUR
Poland – Electricity – Sprzedaż energii elektrycznej w latach 2027-2028 Zamawiającym tworzącym X6.3k EUR
Poland – Pharmaceutical products – SZP.281.50.2026 – Dostawa produktu leczniczego zawierającego 11.8m EUR
Poland – System management software package – Rozbudowa systemu wirtualizacji pamięci masowej837.0k EUR
Poland – Food, beverages, tobacco and related products – I.2026 Zakup i dostawa produktów spożyw922.7k EUR
Poland – Interactive voice response software development services – Usługi wdrożenia i użytkowan197.7k EUR
Poland – Correction fluid – SPRZEDAŻ PALIWA I ROZTWORU MOCZNIKA 32,5% ORAZ USŁUGI MYCIA SAMOCHOD420.4m EUR
Poland – Printers and plotters – Najem urządzeń drukujących wraz z usługą serwisu eksploatacyjno4.0m EUR
Poland – Ambulances – Dostawa 3 sztuk ambulansów podstawowych wraz z wyposażeniem, w wykonaniu f
Poland – Venepuncture, blood sampling devices – ZP/CZD/025/26 DOSTAWA – ZAMKNIĘTE SYSTEMY BEZIGŁ2.3m EUR
Poland – Medical equipments – Dostawa aparatury medycznej oraz wyposażenia medycznego dla PCM Sp73.6k EUR
Poland – Orthopaedic implants – Dostawa endoprotez, implantów ortopedycznych, drobnego sprzętu o4.9m EUR
Poland – Antiseptics and disinfectants – Preparaty do dezynfekcji - 12 pakietów asortymentowych
Poland – Cleaning and sanitation services – Wykonanie usługi utrzymania czystości i obsługi poza2.0m EUR
Poland – Planting and maintenance services of green areas – Rewaloryzacja parków i terenów zielo2.7m EUR
Poland – Radiotherapy, mechanotherapy, electrotherapy and physical therapy devices – Dostawa urz8.0k EUR
Poland – Medical equipments – Zakup aparatu USG do badań położniczo-ginekologicznych, aparatu US1.2m EUR
Poland – Catheters – Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku, w tym opatrunki, strzykawk5.3m EUR
Poland – Orthopaedic implants – Dostawy implantów ortopedycznych oraz wyrobów medycznych do zabi423.8k EUR
Poland – Renal dialysis consumables – Dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych- Dializa doro9.5m EUR
Poland – Chemical products – Dostawa końcówek jednorazowych do pipet automatycznych, pomocniczyc454.9k EUR
Poland – Catheters – Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku, w tym opatrunki, strzykawk679.0k EUR
Poland – Blood-grouping reagents – Dostawa odczynników do badań immunohematologicznych mikrometo1.2m EUR
Poland – Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses) – Sprzedaż i dostawa kompl75.2k EUR
Poland – Repair and maintenance services of medical equipment – Przeglądy okresowe sprzętu medyc
Poland – Electricity, heating, solar and nuclear energy – Dostawa ciepła systemowego do budynku
Poland – Transport equipment and auxiliary products to transportation – Dostawa wózków przeładun
Poland – Forestry services – Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnict
Poland – Meal-preparation services – Świadczenie usług cateringowych na potrzeby jednostek organ1.9m EUR
Poland – Land reclamation services – Usługa polegająca na remediacji środowiska wodno- gruntoweg3.5m EUR
Poland – Occupational clothing, special workwear and accessories – DOSTAWA –ZAKUP ODZIEŻY ROBOCZ55.9k EUR
Poland – Pharmaceutical products – Dostawa produktów farmaceutycznych dla Szpitala Wojewódzkiego385.6k EUR
Poland – Machines and apparatus for testing and measuring – Dostawa systemu do pomiarów femtosek2.4m EUR
Poland – Engineering design services – Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej rozbudowy546.1k EUR
Poland – Software package and information systems – Zakup licencji czasowych systemu wirtualizac2.0m EUR
Poland – Pharmaceutical products – Dostawa produktów leczniczych wykorzystywanych przez oddziały76.0m EUR
Poland – Software package and information systems – Zakup zaawansowanego systemu do zabiegów int
Poland – Hydrants – Dostawa fabrycznie nowych hydrantów podziemnych DN 80 PN 10 i hydrantów nadz595.1k EUR
Poland – Overhaul and refurbishment work – Projekt Wielki Piec Huty Pokój – Centrum Transformacj66.0m EUR
Poland – Antiseptics and disinfectants – Preparaty do dezynfekcji - 12 pakietów asortymentowych416.3k EUR
Poland – Repair, maintenance and associated services related to aircraft and other equipment – U
Poland – Forestry services – „Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnic4.4m EUR
Poland – Diagnostic supplies – Dostawa testów genetycznych PCR do własnego aparatu GenExpert194.2k EUR
Poland – Special-purpose road passenger-transport services – Świadczenie usług transportowych na3.7m EUR
Poland – Broken and crushed stone – Dostawa kruszywa – Leśnictwo Nowa Kuźnia, Nadleśnictwo Choci295.8k EUR
Poland – Software package and information systems – Dostawa oprogramowania Vmware w modelu subsk17.1m EUR
Poland – Heat-exchange units, air-conditioning and refrigerating equipment, and filtering machin3.6m EUR
Poland – Pharmaceutical products – Dostawa produktów farmaceutycznych dla Szpitala Wojewódzkiego4.3m EUR
Poland – Surveying services – Sukcesywne wykonywanie opracowań geodezyjnych nieruchomości położo647.6k EUR
Poland – Medical education services – Przeprowadzenie zajęć dydaktycznych w ramach szkolenia spe
Poland – Medical equipments – Zakup sprzętu medycznego w ramach nagrody w konkursie „Medyczne Wy69.0k EUR
Poland – Diagnostic supplies – Dostawa wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego im. A. 137.9k EUR
Poland – Medicinal products for the blood, blood-forming organs and the cardiovascular system – 1.9m EUR
Poland – Surgical instruments – Sukcesywna dostawa wielorazowych narzędzi oraz jednorazowego aso933.0k EUR
Poland – Construction work for engineering works except bridges, tunnels, shafts and subways – W11.5m EUR
Poland – Repair and maintenance services of medical equipment – Przeglądy okresowe sprzętu medyc
Poland – Safety consultancy services – Przygotowanie dokumentacji SZBI