ProcureFeed
US and EU government contract opportunities, in one feed

Public tenders and contracts in Lithuania

35 notices indexed

Live and recent public procurement notices for Lithuania, updated automatically from official sources.

Get these by email

A free weekly digest of new procurement notices for Lithuania. No account needed.

NoticeDeadlineValue
Lithuania – Building materials – Įvairios statybinės medžiagos (plytos, akyto betono blokeliai, 2026-10-08
Lithuania – Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables – Medicin2026-10-05
Lithuania – Architectural design services – S. Daukanto progimnazijos atviras architektūrinio pr2026-10-05
Lithuania – Medical equipments – MEDICININĖ ĮRANGA I2026-10-05562.0k EUR
Lithuania – Hire of trucks with driver – KROVININIŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ NUOMA SU VAIRUOTOJU NEP2026-10-02320.0k EUR
Lithuania – Repair and maintenance services of electrical building installations – Silpnų srovių2026-10-02
Lithuania – Medical equipments – KLUBO IR KELIO SĄNARIŲ ENDOPROTEZAI2026-10-02998.4k EUR
Lithuania – Patient-monitoring system – Monitoravimo sistema su centrine stotimi (Nr.11512)2026-10-02
Lithuania – Mapping software package – (PU-15407/26) Geografinės informacinės sistemos (GIS) ser2026-10-01
Lithuania – Medical consumables – Vienkartinės priemonės su robotinės sistemos panauda2026-10-01180.0k EUR
Lithuania – Telecommunications equipment and supplies – Vaizdo konferencijų įranga2026-09-300 EUR
Lithuania – Miscellaneous furniture – Biuro baldų, skirtų Kauno miesto savivaldybės administraci2026-09-3082.6k EUR
Lithuania – Engineering design services – Alytaus Šaltinių progimnazijos, Lauko g. 23, stadiono 2026-09-28
Lithuania – Road-repair works – Krašto kelio Nr. 218 Kretinga–Skuodas ruožo nuo 13,250 iki 14,102026-09-15
Lithuania – Chromatographs – Dujų chromatografinė sistema2026-09-0971.9k EUR
Lithuania – Microscopes – OPTINIS MIKROSKOPAS SU PLATAUS LAUKO OKULIARAIS (Atviras konkursas)2026-09-04
Lithuania – Advertising and marketing services – Informacijos sklaida2026-09-04300.0k EUR
Lithuania – Medical equipments – Optinio koherentinio interferometrijos (OKT) - biometrijos prie43.0k EUR
Lithuania – Pipes and fittings – Vamzdžiai, fasoninės dalys, remontinės movos ir kiti susiję gam300.0k EUR
Lithuania – Chemical reagents – 126 KATEGORIJA. CHEMINIAI REAGENTAI-464.4k EUR
Lithuania – Network equipment – Komutatoriai228.0k EUR
Lithuania – Tank and reservoir cleaning services – (8798) Talpyklų ir rezervuarų valymo paslaugo
Lithuania – Cultural event organisation services – Lietuvos oro uostų darbuotojų metinio rengini76.0k EUR
Lithuania – Chemical reagents – 142 KATEGORIJA. CHEMINIAI REAGENTAI-621.3k EUR
Lithuania – Laboratory reagents – AP-194915-1 Reagentai ir papildomos priemonės autoantikūnų ir
Lithuania – Software development services – Elektroninių paslaugų portalo kūrimo, diegimo, garan498.1k EUR
Lithuania – Cultural event organisation services – Tarptautinių ACI Europe komitetų konferencijų80.0k EUR
Lithuania – Prosthodontic and relining products – Dantų protezavimo gaminiai158.7k EUR
Lithuania – Software programming and consultancy services – Naudotojų tapatybių ir teisių valdym463.7k EUR
Lithuania – Telecommunications equipment – Tinklo įranga887.7k EUR
Lithuania – Miscellaneous food products – 2089869 - Biuro reikmėms skirtos prekės pagal prelimin209 EUR
Lithuania – Compasses – Laivo girokompasas su montavimu196.8k EUR
Lithuania – Event services – Renginių organizavimo paslaugos300.0k EUR
Lithuania – Expert witness services – 26526 "RB" geležin. linijos ruože Kaunas-Panevėžys-LT/LV s97.0k EUR
Lithuania – Chemical reagents – 116 KATEGORIJA. CHEMINIAI REAGENTAI-361.6k EUR