ProcureFeed
US and EU government contract opportunities, in one feed

Public tenders and contracts in Slovakia

30 notices indexed

Live and recent public procurement notices for Slovakia, updated automatically from official sources.

Get these by email

A free weekly digest of new procurement notices for Slovakia. No account needed.

NoticeDeadlineValue
Slovakia – Digital mapping services – Modulárny systém pre svahové deformácie Slovenska na báze 2026-09-30
Slovakia – Data-processing machines (hardware) – Nácvik praktických zručností študentov nelekárs2026-09-30393.3k EUR
Slovakia – Geology, oceanography and hydrology services – Vybudovanie prieskumných hydrogeologic2026-09-303.2m EUR
Slovakia – IT services: consulting, software development, Internet and support – Dobudovanie IS 2026-09-301.2m EUR
Slovakia – Information and promotion products – Marketingové predmety 2026-20282026-09-28
Slovakia – Electric vehicles – Nákup a dodanie elektrických vozidiel2026-09-28491.3k EUR
Slovakia – Bridge-inspection services – Hlavné prehliadky mostov v správe Národnej diaľničnej sp2026-09-21780.4k EUR
Slovakia – Motor vehicles – “NZ02/2026 Nákup nákladných vozidiel kategórie N3G + príslušenstvo”2026-09-14891.0k EUR
Slovakia – Canteen and catering services – ZABEZPEČENIE STRAVOVANIA PRE PRIJÍMATEĽOV SOCIÁLNEJ S2026-09-07
Slovakia – Computer terminals – Digitálne nosiče v kultúrnych inštitúciách2026-09-07
Slovakia – Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses) – DNS – Nákup výskumnej 2025-04-073.4m EUR
Slovakia – Roadworks – Rekonštrukcia cesty II/507 v úseku Gabčíkovo - Dunajská Streda224.7k EUR
Slovakia – Food, beverages, tobacco and related products – Potraviny35.7k EUR
Slovakia – Office machinery, equipment and supplies except computers, printers and furniture – T21.1k EUR
Slovakia – Optical-fibre cables – Samonosný dielektrický optický kábel II. - CEF1.5m EUR
Slovakia – Computer equipment and supplies – Nákup hardvéru a podpory hardvérových produktov a n23.8k EUR
Slovakia – Electrical supplies and accessories – Nákup náhradných dielov NON-IT373 EUR
Slovakia – Computer servers – Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov223 EUR
Slovakia – Furniture – Nábytok, Interiérové vybavenie - kancelársky nábytok a vybavenie kancelár480 EUR
Slovakia – Building surveying services – Výkon činnosti stavebného dozoru investora3.0k EUR
Slovakia – Telecommunications equipment and supplies – Telekomunikačné zariadenia a spotrebný ma320.9k EUR
Slovakia – Museum-exhibition services – Priame rokovacie konanie: Výtvarne-priestorové riešenie
Slovakia – Workshop equipment – Dielenské vybavenie - DNS3.5k EUR
Slovakia – Electrical supplies and accessories – Nákup náhradných dielov NON-IT681 EUR
Slovakia – Property insurance services – Prípravné trhové konzultácie – Poistenie majetku vo vyb
Slovakia – Safety consultancy services – Služby bezpečnostného monitoringu IKT infraštruktúry SZ208.8k EUR
Slovakia – Computer servers – Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov93.3m EUR
Slovakia – Electrical supplies and accessories – Nákup náhradných dielov NON-IT8.2k EUR
Slovakia – Furniture – Nábytok pre UK 2023-202764.7k EUR
Slovakia – Computer equipment and supplies – Nákup hardvéru a podpory hardvérových produktov a n1.9k EUR